Cart
Custom content

This is custom content

Na taśmie

Nasiona przyklejone na taśmie to wspaniałe udogodnienie dla osób, które marzą o własnym warzywniku. Sekretem udanych zbiorów jest rozstawa roślin. Dzięki zastosowanej taśmie nasiona nie przemieszczają się i pozwalają na równomierne rozmieszczenie sianych warzyw. Taśma jest w pełni biodegradowalna i bezpieczna dla środowiska.

Zobacz również: nasiona na taśmie, nasiona na taśmie opinie, nasiona warzyw na taśmie, nasiona kwiatów na taśmie, warzywa na taśmie, sadzonki i nasiona kwiatów, nasiona kwiatów ogrodowych na taśmie.

Aktywne filtry

Nasiona na taśmie Rzodkiewka MIX odmian 6m

6,29 zł
Availability: 36 In Stock

Mieszanka odmian o podłużnym lub okrągłym zgrubieniu, w zróżnicowanym, fantazyjnym zestawieniu kolorów: czerwonego, białego, różowego, żółtego i fioletowego. Przeznaczone do całorocznej uprawy gruntowej. Odmiany zostały dobrane w taki sposób, aby zbiór trwał jak najdłużej.

Siew od poł. III do V na zbiór wiosenny i od VIII do poł. IX na zbiór jesienny.Strona wykorzystuje pliki Cookies do celów statystycznych oraz do podnoszenia jakości sklepu. Więcej w naszej polityce prywatności