Cart
Custom content

This is custom content

Na kiełki

Kiełki to młode rośliny wyrastające z nasion. Spożywanie ich niesie ze sobą duże korzyści. Są one źródłem składników odżywczych takich jak sole mineralne, witaminy, enzymy i makroelementy. Aby uzyskać kiełki, wystarczy wykorzystać kiełkownice dostępne w naszym sklepie. Bedą idealnym dodatkiem do sałatek i kanapek.

Zobacz również: nasiona na kiełki duże opakowanie, gdzie kupować nasiona na kiełki, nasiona na kiełki jak sadzić, czym się różnią nasiona na kiełki od zwykłych, nasiona na kiełki - zestaw.

Aktywne filtry

Nasiona na kiełki Jarmuż Czerwony - 50

2,99 zł
Availability: 31 In Stock

Roślina zawierająca duże ilości sodu, potasu, wapnia, żelaza oraz witamin: A, C i K. Produkcję prowadzi się najczęściej na kiełkownicy. Wcześniej nasiona należy zamoczyć na 3-6 godz. w ciepłej, przegotowanej wodzie. Kiełki jarmużu rosną wyjątkowo szybko i po 3 - 5 dniach są gotowe do spożycia, mają wówczas 5-6 cm. Dzięki swojemu lekko pikantnemu smakowi idealnie pasują do twarogu, potraw jajecznych, a także jako dodatek do sałatek, surówek i do dekoracji potraw.Strona wykorzystuje pliki Cookies do celów statystycznych oraz do podnoszenia jakości sklepu. Więcej w naszej polityce prywatności